Hirdetésvédelem

innerheader

Védje meg Google Ads-fiókját az érvénytelen kattintásoktól!

A kattintással kapcsolatos csalások 2021-ben a PPC-hirdetők költségvetésének 20%-át pazarolják el.
Hirdetésvédelmi szoftverünk kizárja az érvénytelen IP-címeket, és blokkolja a hamis kattintásokat, ezáltal növeli a kampányok teljesítményét.

A csaló IP-címek automatikusan felkerülnek a Google Ads IP-címek kizárási listájára. Ezt követően az értéktelen kattintó vagy bot nem fogja látni a hirdetéseket, és többé nem tud rájuk kattintani.

Kiket tilt meg a hirdetésvédelmi szoftver?

  • Verseny
  • Márkagyűlölők
  • Internetes robotok, szoftverek
  • Véletlen csattanók

 

A hamis IP-címek automatikusan, valós időben kerülnek elküldésre a Google Ads rendszerébe, így biztosítva, hogy a robotok és a rosszindulatú emberek ne kattintsanak a hirdetésekre: Hirdetésvédelmi szoftverünk kizárja a fenti felesleges forgalmat, és észleli azokat a közvetlen kattintókat is, akik rosszindulatból kattintanak a hirdetésekre. A tavalyi statisztika szerint az internetes forgalom 50%-a automatizált, a kattintások 30%-át botok és szoftverek generálják. A mobilhirdetések esetében elérheti a 60%-ot azoknak a véletlenül kattintóknak a száma, akik nem akartak a hirdetésre kattintani.

Hogyan működik?

A weboldalon elhelyezett szkript adatokat küld hirdetésvédelmi szoftverünknek, amelyet a rendszer feldolgoz: mennyi időt tölt az oldalon, valós műveleteket hajt-e végre, véletlenül járt-e az oldalon? Az értéktelen / csaló látogatók IP-címe automatikusan bekerül a Google Ads rendszerbe az adott kampányok IP-cím kizárási listájához. A hirdetések többé nem jelennek meg számukra.

További információk: www.hirdetesvedelem.hu